top of page
NT agentūra Kaune

APIE MUS

Didžiausia nekilnojamojo turto agentūra Kaune!

#veiklos pradžia

Capital Kaunas – Vienas iš pirmųjų Capital tinklo biurų, savo duris atvėręs 2013 metais ir sėkmingai vykdantis veiklą Kauno NT rinkoje. Tai didžiausia NT agentūra Kaune su kompetentinga ir profesionalia komanda, kuri specializuojasi visose nekilnojamo turto srityse. Per 8 įmonės gyvavimo metus, mūsų komandą papildė daug įvairių savo srities specialistų, kurie prisijungę prie Capital Kaunas komandos, atrado save ir sėkmingai dirba mylimą darbą. Iš viso mūsų biure veiklą vykdo, net 46 brokeriai!

#kokybė

Mūsų misija – dėmesys kiekvienam klientui!

Mūsų vizija - suburti kompetentingų ir sėkmingų brokerių, verslo bendruomenę kuri siekia teikti profesionalias NT paslaugas ir klientams pasiūlyti geriausią patirtį dirbant drauge.

Mūsų tikslas - aukščiausios kokybės paslaugų spektras Kaune bei Kauno regione.

Esame savo srities profesionalai, todėl kiekvieną dieną pasitinkame žinodami, kad neišsprendžiamų situacijų nėra. Ilgametė patirtis suteikia pranašumus priimant geriausius sprendimus, o pagarba ir dėmesys kiekvienam klientui leidžia būti pirmiems!

#brokeriai

Jau daugiau nei 5 metus iš eilės mūsų biuro brokeriai patenka tarp stipriausiųjų Capital tinklo TOP brokerių, o net 4 metus iš eilės Tadas Meiliūnas tapo geriausiu brokeriu Lietuvoje. 2020 metais Kaune geriausias buvo Česlovas Savickas, o mūsų biuro TOP 10-tukas konkuravo tarp stipriausių 50 Lietuvos brokerių.

#paslaugos

Teikiame platų paslaugų spektrą:

  • Pardavėjams – skelbimai nuo koncepcijos iki paruošimo, malonus bendravimas su klientais bei pagalba ruošiant dokumentus;

  • Pirkėjams – finansinių galimybių vertinimas, geriausių pasiūlymų pateikimas, įvairios partnerių nuolaidos lengvesniam būsto įsirengimui;

  • Nuomotojams – profesionalios apžiūros potencialiems klientams, visų reikiamų sutarčių paruošimas;

  • Vystytojams – rinkodaros paslaugos, marketingo planavimas ir įgyvendinimas, strategijų kūrimas;

  • Verslui – didelė verslo klientų duomenų bazė, konfidencialumas ir informacijos valdymas.

Geriausias įvertinimas - Jūsų rekomendacijos!

Sveiki,

džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo darniu kolektyvu - kartu galime daugiau! Siekiame savo klientams skirti ypatingą dėmesį ir Nekilnojamojo turto rinkai pasiūlyti tik aukščiausio lygio paslaugas.

Gintarė Meiluvienė
bottom of page